تشخیص ای جویس تقلبی از اصلی

ایجویس اصل و فیک

تشخیص ای جویس تقلبی از اصلی

خوشبختانه با توجه به استقبال زیاد هموطنان از ویپ و ویپینگ طی چند سال اخیر جمع زیادی از دوستان توانستند ویپ را جایگزین سیگار یا قلیان کنند ولی متاسفانه سودجویان همیشه در صحنه هستند! در این مقاله قصد داریم تا شمارا با تفاوت بین ای جویس های تقلبی و اصل آشنا کنیم.

جویس های تقلبی را از اصل چگونه تشخیص دهیم؟

 

1- لوگوی CHUBBY GORILLA BOTTLE

اولین ملاک برای تشخیص جویس اصل از تقلبی لوگوی شرکت CHUBBY GORILLA است که شرکت سازنده باتل اکثر جویس های اصل میباشد. این لوگو به صورت نقش برجسته در زیر باتل های پلاستیکی جویس ها ه شده است. با این حال این مورد صرفا ملاک اصل بودن یک ای جویس نیست و در هنگام خرید باید به این مورد توجه کرد.

2- چاپ لیبل ای جویس

در اقلب موارد جویس های فیک که تولید چین میباشند از لحاظ چاپ لیبل نسبت به نمونه اصل آن کیفیت پایین تری دارند و با مقایسه ساده میتوان متوجه شد که کدام جویس اصل و کدام تقلبی میباشد.

3- تاریخ تولید و انقضا

بر روی هر ایجویس با نیکوتین میبایست تاریخ تولید و انقضا حتما درج شده باشد به این دلیل که نیکوتین موجود در ایجویس در طول زمان خراب میشود و رنگ جویس تیره تر شده و غیر قابل مصرف میباشد. پس حتما توجه داشته باشید که تاریخ تولید و انقضا بر روی باتل حتما درج شده باشد.

4- اختلاف قیمت در بازار

جویس های اصل موجود در بازار معمولا در محدوده قیمتی معینی با اختلاف کم بین فروشگاه های مختلف به فروش میرسد و اختلاف قیمت زیاد نشان دهنده تقلبی بودن آن محصول است. همچنین با مقایسه قیمت محصول با قیمت جهانی در سایت های خارجی به خوبی اصل یا تقلبی بودن محصول را میتوان تشخیص داد.

پیشنهاد ما به شما:

با تمام این تفاسیر روز به روز شاهد پیشرفت صنعت تقلب در ارثه ویپ و جویس از طرف دوستان چینی و استقبال شدید سودجویان داخلی از این محصولات بی کیفیت هستیم که بی توجه به سلامتی شما عزیزان اقدام به فروش این محصولات در داخل ایران کرده اند. فروشگاه ویپ تهران به هیچ عنوان از محصولات فیک در فروشگاه استفاده نمیکند و تمامی محصولات اورجینال میباشند.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟